Mes sukursime Jūsų svajonių sodą

Mes teikiame visas paslaugas susijusias su Jūsų gerbūvio apipavidalinimu. Pakonsultuosime Jums rūpimais klausimais, juk mūsų specialistai dirba apželdinimo srityje nuo 1998 metų. Jei pageidausite parengsime projektą skirtą būtent Jums. Pasodinsime numatytus augalus ir padėsime juos prižiūrėti. Įrengsime laistymo sistemą, išgrįsime takus, aptversime Jūsų sklypą tvora.

Taip pat Jūsų paslaugoms mūsų augalų centras. Čia turime platų pasirinkimą įvairių dekoratyvinių augalų, vaismedžių, gėlių ir kt. Centre visada rasite trąšų, substratų ir kitų Jūsų sklypui reikalingų prekių.

Dekoratyviniai tvenkiniai

Vandens telkiniai soduose ir parkuose įrengiami jau ne pirmą šimtmetį. Vandens paviršiaus vaizdai ir jo čiurlenimas žmogų ramina, todėl poilsio vietos dažniausiai kuriamos šalia jų. Kuo mažesnė sklypo erdvė – tuo mažesnis turi būti tvenkinys. Jie gali būti su stovinčiu arba su tekančiu vandeniu. Įrenginėjant tvenkinį su tekančiu vandeniu galima pasirinkti įvairius variantus: kaskadas, krioklius, upelius. Pagal įrengimo technologiją jie skirstomi į šias grupes:.

1. Natūralūs tvenkiniai (įrengiami žemiausiai sklypo vietoje, čia savaime egzistuojanti ekosistema, kuri pilnai susiformuoja po 2-3 metų);

2. Su hidroizoliacine plėvele (galima įrengti įvairią formą, naudojama upeliams ir kriokliams);

3. Su betoniniu pagrindu (naudojama giliems tvenkiniams, norint įrengti stačius kampus);

4. Su plastikine forma (paprasta įrengti, neįmanoma panaudoti kitos technologijos).

Į viršų