Mes sukursime Jūsų svajonių sodą

Mes teikiame visas paslaugas susijusias su Jūsų gerbūvio apipavidalinimu. Pakonsultuosime Jums rūpimais klausimais, juk mūsų specialistai dirba apželdinimo srityje nuo 1998 metų. Jei pageidausite parengsime projektą skirtą būtent Jums. Pasodinsime numatytus augalus ir padėsime juos prižiūrėti. Įrengsime laistymo sistemą, išgrįsime takus, aptversime Jūsų sklypą tvora.

Taip pat Jūsų paslaugoms mūsų augalų centras. Čia turime platų pasirinkimą įvairių dekoratyvinių augalų, vaismedžių, gėlių ir kt. Centre visada rasite trąšų, substratų ir kitų Jūsų sklypui reikalingų prekių.

Dekoratyviniai takai

Dekoratyvinis takas vienas iš apželdinimo elementų, kuris turi ne tik estetinę, bet ir funkcionaliąją paskirtį.

Juos dažniausiai naudoja kaip papildomus takus. Labai populiarūs yra žingsniniai takai, jie labai paprastai įrengiami ir prižiūrimi, gali būti įrengti iš skaldytų akmenų, medinių ar betoninių plytelių. Tai pat labai populiarūs yra gruntiniai takai. Jie gali būti pagaminti iš granitinės skaldos arba iš akmens dulkių. Jų didelis privalumas tame, kad jie gali būti įvairių formų. Tokių takų kaina irgi visai nedidelė. Jeigu ieškote kažko tvirtesnio ir prabangesnio, galime Jums pasiūlyti takus iš skaldytų granitinių trinkelių arba iš skaldytų skalūnų.

Į viršų