Laistymo sistemų įrengimas

Valdykite ir stebėkite laystymą savo telefone kuri dirba su pasaulio meteo stotelėmis.

Wifi pasijungimas

Prasidėjus šiltajam sezonui dažnai pagalvojame, ar vejos, gėlyno laistymas mūsų kiemo erdvėje yra efektyvus. Pasirinkimas šioje srityje gana platus – nuo elementarios laistymo žarnos iki sudėtingų automatinių programuojamų laistymo sistemų. Renkamės pagal galimybes. Tačiau yra svarbu numatyti patikimai ir efektyviai veikiančią sistemą, kad želdynų priežiūros darbas netaptų našta. 

 

Tinkamas ir efektyvus laistymas užtikrina optimalų drėgnuma dirvoje, nes dirvožemio drėgmė – tai augalų gyvybės šaltinis. Dirvožemiui išsausėjus veja pradeda gelsti ir žūsta, nes nepajėgia iš dirvožemio pasiimti vandens ir maisto medžiagų. Tačiau perlaistyti veją taip pat nėra naudinga, nes tuomet pūva vejos šaknys, iš dirvos išplaunamos trąšos ir mineralinės medžiagos. Patikimiausiai tai gali užtikrinti automatinės laistymo sistemos, kurios palaistys veją tada, kai to reikia.

 

JAV HUNTER produktai – rotoriniai purkštukai, stambaus rūko purkštukai, vožtuvai, programatoriai, klimato davikliai – daugkartiniai pasaulinių parodų aukso medalių laimėtojai.

 

Kompanijos “vizitinė kortelė” – PGP iššokantis rotorius su krumpliaratiniu mechanizmu – 1983 m. sukėlęs “rotorinę revoliuciją” laistymo sistemų gamintojų rinkoje. Tik nuo tada visi kiti laistymo įrangos gamintojai pradėjo gaminti rotorius, veikiančius būtent tokiu principu. Tai perkamiausias rotorinis purkštukas pasaulyje.

 

Visi HUNTER gaminiai pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų. Jiems suteikiama 3-jų metų garantija.

 

HUNTER automatinės laistymo sistemos orientuotos tiek į rezidencinius, tiek į pramoninius objektus, tokius kaip privatūs sklypai, parkai, golfo aikštynai, stadionai.

Į viršų